Hakkımızda

Mühendislik her şeyden önce dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlamaktan geçer

TR Mühendislik

TR Mühendislik, 2007 yılında kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışında mühendislik ve enerji sektöründe uzman bir şirkettir. Kuruluşundan bu güne kadar 600.000m2 A+ ofis binaları ve alışveriş merkezi projeleri bitirmiştir.

2012-2022 yılları arasında endüstriyel projelere yönelmiştir. Rafineri,Dogalgaz çevrim santrali ve petro kimya sektöründe özellikle yurt dışında bir çok proje tamamlamıştır.

2022 yılı itibarı ile güneş enerjisi ile ilgili projelerde, EPC olarak çalışmalara başlamıştır. Çatı tipi ges uygulaması, şarj istasyonları, otopark ges sistemleri ve enerji depolama sistemleri üzerine çalışmaktadır.

 

TR mühendislik başarı ile tamamladığı projelerde üstün performans ve iş güvenliğini ön planda tutmuştur. Kayıp günlü iş kazası olmadan montaj faaliyetlerine devam etmektedir.

Sıfır iş kazası bizim için vazgeçilmez bir hedeftir

TR Mühendislik

Unsurlarımız

Güçlü ve Profesyonel bir ekip, güncel yazılım donanım yaratıcı fikirler, titiz projeler, detaycı ve ciddi çalışma tarzı, saydam bir süreç.

Bizim için bu unsurların hepsi eşit derecede önemli ve vazgeçilmezdir.

TR Mühendislik'in performans ve kapasitesini belirleyen de bu unsurların uyumlu bir şekilde çalışmalara yansıtılmasıdır.

Yenilenebilir Enerji

GELE CEĞİ MİZ

Küresel enerji manzarası, yenilenebilir enerji kaynaklarının hızlı bir şekilde benimsenmesiyle dönüşüyor. TR Mühendislik, dünyadaki bu yeşil enerji dönüşümüne değerli katkılar sağlamak için sektör uzmanlığını ve güçlü paydaş ilişkilerini kullanmayı amaçlamaktadır. Çeşitlendirilmiş bir yenilenebilir çözüm sağlayıcısı olarak, geleceğin enerji pazarında küresel bir lider olmaya hazırız.